Новорічне диво завітало до учнів П’яннєвської школи
Дата: 29.12.2017 16:23
Кількість переглядів: 494
Новорiчний ранок у П'яннєвськiй ЗОШ I-II ступенiв перетворився на справжне свято здiйснення бажань.
Дiти отримали в подарунок цукерки, фрукти та призи. Допомогли здiйснити дитячi бажання директор П.П «IДНА» Голуб Володимир Кузьмич (за спияння в.о.старости Босакевич Ольги Андрiïвни)та генеральний директор фiрми «Евротон» Ярослава Юрiïвна Острожчук.
Справжнiм сюрпризом для всiх присутнiх на святi став вiзит голови Острожецькоï сiльськоï ради Гордiйчука Тараса Миколайовича та його заступника Пекарського Всеволода Володимировича. Вони подарували школi мультимедiйний проектор – мрiю всього колективу.