Берегиня рідного слова Ніна Миколайчук святкує 80-річчя!

Дата: 23.10.2017 16:16

Сьогодні, 23 жовтня, свій День народження святкує письменниця Ніна Федорівна Миколайчук.

Керівництво та жителі Острожецької ОТГ щиро вітають Ніну Федорівну із ювілеєм та бажають здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій!
Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!
Божого Благословення та Многих Вам літ!

Творчість Ніни Миколайчук помітив видатний педагог Василь Сухомлинський, назвавши Ніну Федорівну «неповторним палким самоцвітом». Добірку віршів уміщено в антології поетів-педагогів «Самоцвіти» (Київ, 1996). Листувалася з Олесем Гончарем, який схвально оцінив її першу поетичну збірку «Цвіт черешні». А затим побачили світ книги поезії та прози: «Барви самоцвітів» (2001), «Неймовірна любов» (2003), «Благословенна будь» (2005), «Світає слово» (2007). Чимало віршів стало піснями. Випустила краєзнавчий нарис «Острожець на сторінках історії» (2006).