Щиро вітаємо з ювілеєм нашого талановитого земляка – Мойсіюка Василя Васильовича!

Дата: 16.06.2020 11:03

Щиро вітаємо з ювілеєм заслуженого діяча мистецтв України, керівника камерного хору «Оранта», українського хорового диригента, нашого талановитого земляка – Мойсіюка Василя Васильовича!
Шановний ювіляре, бажаємо Вам великого людського щастя, бадьорості, величезної любові, завзяття і міцного здоров’я. Від усієї душі зичимо Вам бравих сил і вірних рішень, безперечних успіхів у діяльності і особистих досягнень у роботі, чудових ідей і натхнення, незгасимого оптимізму і стабільного благополуччя! Божого Вам благословіння на многії літа!
З найкращими побажаннями, голова громади Тарас Гордійчук та колектив Острожецької сільської ради!