Допоможемо разом родині Гузовських! Не будьмо байдужими!
Дата: 16.06.2020 14:48
Кількість переглядів: 298
Вночі 14 червня в селі Уїздці сталася страшна пожежа, яка залишила без даху над головою багатодітну родину Гузовських. Сім’ї дивом вдалося врятуватися, але вони залишились без будинку та без речей першої необхідності.
Звертаємось до мешканців усієї громади та усіх небайдужих людей з проханням допомогти багатодітній родині!
Оскільки під час пожежі були втрачені усі документи, тому допомогти родині можна, перерахувавши кошти на рахунок брата мами Галини, Миколи Баласа – 5168757332723248.
Також можна надати підтримку та допомогу, зателефонувавши мамі, Галині Гузовській – 0661025296.
Давайте разом допоможемо дружній, гарній родині! Не будьмо байдужими!