Привітання з Днем перемоги голови Острожецької ОТГ Гордійчука Т.М.

Дата: 09.05.2020 09:39

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, солдатські вдови, діти війни! Шановна громадо! Щиро вітаю усіх з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, мирного неба над головою, спокою і віри у завтрішній день. Нехай зігріває нас всіх незгасиме світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни. Цього дня ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну українську землю, вклоняємося перед подвигом земляків, які мужньо боролися за свободу, згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, хто поліг у жорстокому бою.
Шана та низький уклін Вам, дорогі ветерани, за наше сьогодення!