Всеукраїнський проєкт із забезпечення малозахищених верств населення продуктовими наборами від корпорації "АТБ"
Дата: 12.04.2020 20:21
Кількість переглядів: 262
Міністерство соціальної політики підтримало ініціативу корпорації «АТБ» та розпочали реалізацію всеукраїнського проєкту із забезпечення малозахищених верств населення продуктовими наборами у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19.
9 квітня Острожецькою сільською радою було доставлено в громаду 382 продуктових набори від мережі супермаркетів АТБ для подальшої їх передачі громадянам: одиноким, пенсіонерам, віком понад 80 років, та особам з інвалідністю, які потребують догляду. З 10 квітня продуктові набори почали доставляти в старостинські округи громади.
Голова Острожецької ОТГ Гордійчук Т.М. висловлює подяку корпорації «АТБ» за підтримку та надану допомогу для людей у складний час.