До уваги жителів громади!!!

Дата: 25.03.2020 12:29

3 метою попередження шахрайства під виглядом працівників органів соціального захисту i благодійних організацій, пов'язаних з проникненням до житла, використовуючи довірливість осіб пенсійного віку, осіб з інвалідністю, інших соціально незахищених категорій населення, надаємо відомості про працівників соціального захисту населення, які здійснюють соціальне обслуговування на території Острожецької ОТГ:

• Комар Олеся Олегівна – начальник відділу соціального обслуговування населення, тел. 0964078414;
  • Воробей Тетяна Василівна – соціальний працівник, тел. 0671972146;
  • Збирун Тетяна Миколаївна – соціальний працівник, тел. 0509989556.

Про випадки шахрайства під виглядом працівників органів соціального захисту просимо НЕГАЙНО повідомляти органи поліції та Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Номери гарячих телефонних ліній:

• Департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації – 0362633610;
  • Рівненська облдержадміністрація – 08005000078.

Відомості про працівників відділу соціального обслуговування населення Острожецької сільської ради можна знайти також за посиланням: