Завершальний тур відкритого зимового чемпіонату з міні-футболу в Острожецькій ОТГ

Дата: 16.03.2020 16:30

В Острожецькій ОТГ 14 березня 2020 року відбувся завершальний 11 тур відкритого зимового чемпіонату з міні-футболу, у якому взяли участь 12 команд. Вже сама кількість учасників чемпіонату є свідченням неабиякої популярності міні-футболу у громаді, значимості фізичної культури і спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя.

У гострій, безкомпромісній боротьбі перше місце зайняла ФК «Іква» (смт.Млинів), друге – ФК «Камаз-Агро» (с.Острожець) , третє – ФК «Олика» (с.Олика).

За підсумками проведеного чемпіонату було визначено кращих учасників:

• кращий гравець – Рудик Олександр (ФК «Іква», смт.Млинів);
  • кращий бомбардир – Шахраюк Олег (ФК «Олика», с.Олика);
  • кращий воротар – Неділько Ігор (ФК «Ветеран», с. Острожець).

Голова Острожецької ОТГ Гордійчук Т.М. подякував усім учасникам чемпіонату за гру, привітав і нагородив переможців, побажавши футболістам наснаги, нових перемог та щоб ніколи не зупинялись на досягнутому!

Фото: Андрій Лічко