Незабутні святкові ранки до 8 Березня у ДНЗ «Сонечко»

Дата: 10.03.2020 15:00

Жінка – це ніжність, це рання весна.

Жінка – це пісня весела й сумна.

Жінка прекрасна та, що кохана,

Та найщасливіша, коли вона – МАМА.

Свято 8 Березня – найніжніше, найпрекрасніше свято весни, яке несе найщиріші привітання для усіх жінок. Особливо трепетно звучали ці вітання від найменших діток – вихованців Острожецького дошкільного навчального закладу «Сонечко», де проведення жіночого свята викликало щирі усмішки, позитивні емоції та трішки сліз радості в матусиних та бабусиних очах.

Музичний керівник, вихователі, помічники вихователів та весь колектив закладу організували та провели з дітками прекрасні ранки до Міжнародного жіночого дня, у яких дошкільнята дивували дорослих своїми дзвінкими голосочками у піснях про маму і бабусю, майстерними танцями, дитячим гумором, декламуванням віршів, у яких стільки любові та вдячності.  У цікавих іграх брали участь і діти, і дорослі, а мами із донечками виконали емоційний, захоплюючий танець. Це все наповнило свято сімейною атмосферою.

Святкові ранки до 8 Березня у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» пройшло цікаво та незабутньо, залишивши найприємніші враження, море позитивних емоцій.

Щиро дякуємо колективу закладу за організацію та проведення свят, за розкриття особистого таланту у кожній дитині!