29 лютого 2020 року в місті Рівне відбувся обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає»

Дата: 04.03.2020 16:58

Щороку люди чекають на весну з особливим трепетом, з початком якої Україна відзначає Шевченківські дні.

29 лютого 2020 року в місті Рівне лунало Слово Шевченка, декламували його читці Рівненщини, серед яких був творчий потенціал Острожецької ОТГ.

В обласному конкурсі читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає» взяли участь переможці першого етапу Панасюк Катерина, читець клубу с.Новосілки (керівник Петровська Г.В.) та колектив «Театр слова» Острожецького будинку культури (керівник Мельник О.В.).

Шевченкове слово як ніколи звучало актуально, а літературно-музична композиція «Бо ми – Українці» у виконанні Мельника Я.О., Возняк Н.В., Островецької Х.В., Островецької С.В, Пархомея Д.Р., Синюк Д.В., Ковальчук А.В., Літвінчук Д.В., Кухарчука Д.В. проникла у серця журі та посіла заслужене ІІ місце.

Голова громади Гордійчук Т.М. висловлює щиру подяку батькам вихованців колективу «Театр слова», що виростили таких талановитих і здібних дітей!