В Острожецькій сільській раді 25 лютого відбулася 32 сесія

Дата: 26.02.2020 17:10

В Острожецькій сільській раді 25 лютого відбулася 32 сесія, на якій депутатським корпусом було прийнято ряд важливих рішень, серед яких: затвердження Плану соціально-економічного розвитку Острожецької сільської ради на 2020 рік; затвердження програми «Про запобігання та протидії домашньому насильству» на 2020-2022 роки; затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Острожецької сільської ради; затвердження актів прийому-передачі дитячого навчального закладу ясла-садок «Казка» Млинівського району Рівненської області.

З метою забезпечення економічного і соціального розвитку Острожецької громади було розподілено кошти вільного залишку для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, охорони здоров’я, культури, фізичного виховання та спорту; підвищення якості  та доступності адміністративних, соціальних, освітніх, культурних та медичних послуг; розвиток дорожньо-транспортного господарства та благоустрою територій громади.

З прийнятими рішеннями можна буде детально ознайомитися на сайті Острожецької сільської ради.