«Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Дата: 10.02.2020 11:01

У вас є колектив активних учителів історії (8-10 класи), української мови і літератури (8-9 класи) та мистецтва (9 клас)? Ви любите свою роботу і хочете навчатися та розвивати свої методики викладання в роботі з учнями?

Вас цікавить тема інфомедійної грамотності та критичного мислення? Або ж ця тема ще нова для вас, проте ви вважаєте, що в сучасному потоці інформації учні мають володіти такими навичками?

Ваш колектив відкритий до нових знань і має бажання зробити уроки актуальними та відповідними до сучасних потреб та викликів, а найголовніше — зацікавити учнів у вивченні вашого предмету?

Тоді ми шукаємо саме вашу школу!

Кого ми шукаємо?

Запрошуємо до участі в конкурсі школи та їхні активні колективи вчителів, які:

• Викладають історію, українську мову та літературу, а також мистецтво. Перевагу надаватимемо тим учителям, які у 2020/2021 навчальному році викладатимуть історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах, а також мистецтво у 9 класі.
  • Мають бажання, час навчатися і надалі використовувати розроблені в рамках проєкту матеріали на уроках свого предмету.
  • Мають доступ до технічного обладнання (проєктор/ телеекран/ мультимедійна дошка тощо) для демонстрації мультимедійних продуктів (презентації, аудіо, відео, фото). Електронні матеріали для викладання інфомедійної грамотності будуть надані вчителям після проходження навчання.

Що потрібно зробити, щоб ваша школа
взяла участь у конкурсі?

• Знайти однодумців-учителів зазначених вище предметів і обговорити з ними процес подання заявки на участь у конкурсі. Зберіть контактні дані охочих учителів та обговоріть із ними ключові питання, необхідні для заповнення анкети.
  • Повідомити директорові школи про цей конкурс і про ваше бажання подати заявку на участь. Після цього отримати згоду від директора на участь школи у проєкті. Повідомте, що директора також буде запрошено на тренінг з медіаграмотності. Його/її згода важлива, адже участь у тренінгу обов'язкова.
  • Заповнити форму участі у проєкті нижче на цьому сайті.
    Очікуйте на результати конкурсу та перевіряйте свій контактний імейл. Команда проєкту повідомить усім учасникам про результати добору.

Анкета за посиланням: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=5uCZwdpjvkWO6-dSLAFy0cQVQWuEexhKh1GXwn6gBu5URTNKV0M5VlpLTkIwM0ZLWTAzUElXMjFJOS4u

Сайт: http://l2dua.com/?fbclid=IwAR3tI-H821PLMDtxU-ZLSeb7tXOa_NxJQ2XGYHuhGprob9_NIpvyp_ohZAAФото без опису