Увага! Карантин!

Дата: 06.02.2020 16:12

Сьогодні,  6 лютого  в Острожецькій сільській раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Острожецької сільської ради під час якого було розглянуто клопотання від дирекції Острожецького ліцею та Борбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів про перевищення епідемічного порогу серед учнів на грип.

Відповідно до протоколу № 3  від 06.02.2020 року засідання  з питань ТЕБ та НС Острожецької сільської ради було призупинено освітній  процес  у вищезгаданих закладах з  07.02.2020 по 14.02.2020.

Згідно розпорядження сільського голови №13/02-04 від 06.02.2020 року «Про призупинення навчального процесу в Острожецькому ліцеї та Борбинській ЗОШ І-ІІІ ступенів» керівникам закладів освіти у яких продовжується освітній процес:

- забезпечити виконання санітарно-гігієнічних та проти епідемічних заходів в закладах освіти;

- щоденно інформувати Острожецьку сільську раду про кількість хворих та відсутніх учнів у закладі.