Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця!

Дата: 30.09.2019 15:48

Святкування Дня усиновлення припало на день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині.

Вітаємо усиновителів, людей, які відкривають дитині серце та розділяють з нею свою любов і душевне тепло.

Спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг.

Вони заслуговують на повагу та пошану оточуючих.
Бажаємо Вам добра, злагоди, мудрості і терпіння.

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок. А прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті!

Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини!Фото без опису