День пам’яті жертв Голокосту

Дата: 28.01.2019 13:43

У день 73-х роковин пам’яті жертв Голокосту учні Острожецького ліцею ім.І.Єремеєва спільно з вчителем історії Оксаною Кулішовою відвідали  меморіал жертвам Голокосту, де вшанувала хвилиною мовчання закатованих нацистами євреїв та запалили свічу пам’яті.

Варто відзначити, що педагогічна діяльність вчителя історії  Острожецького ліцею ім.І.Єремеєва Оксани Кулішової  спрямована на дослідження проблеми  Голокосту в с.Острожець та нещодавно взяла участь у XI науково-освітній семінарі ім. Роберта Кувалека «Історія Голокосту в Західній Україні та Східній Польщі».

« Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту -це наша спільна історія, наш спільний біль і наша спільна відповідальність перед тими, хто загинув від рук фашистських. Пам’ятаймо і бережімо людське життя..», - зазначив Тарас Гордійчук голова Острожецької громади.

Довідка: Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту - пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Її відзначають щорічно. В Україні на державному рівні Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту щорічно відзначають з 2012 року.

#International_Holocaust_Remembrance_Day