Про сертифікацію педагогічних працівників

Дата: 22.01.2019 12:09

Станьте першими! Будьте кращими!

Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників від 27.12.2018 № 1190, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 № 1486 «Про встановлення строків подання реєстраційних документів педагогічних працівників, які бажають пройти сертифікацію у 2019 році», з 15 січня 2019 р. 15.00 год. до 01 лютого 2019 р. триватиме реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації.

У 2019 році в рамках пілотного проекту сертифікацію зможе пройти не більше однієї тисячі вчителів початкових класів в Україні.

Наказом Міністерства освіти і науки України встановлено розрахунок граничної чисельності вчителів початкових класів, які можуть бути зареєстровані у 2019 році для проходження сертифікації, зокрема у Волинській області – 39 осіб, Львівській області – 71 особа, Рівненській області – 42 особи.

Педагоги можуть брати участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.

Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти  http://testportal.gov.ua.

Ми віримо, що у наших школах таких вчителів більше. Поспішайте, колеги!