День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2018 15:58

Сьогодні, 21 листопада, рівно п'ять років тому люди вийшли на вулиці і висловили свою позицію щодо дружби з Євросоюзом. Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди асоціації України з ЄС українці вийшли на майдани. Цей день в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме п'ять років тому розпочалася революція, яка переродила українську націю.

У цей день ми вшановуємо громадянський подвиг, що має надзвичайне значення для реалізації європейського шляху розвитку України.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО, що загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу!

Наша громадянська зрілість, єдність, патріотизм та віра в нашу перемогу є запорукою захисту демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Не губімо те, що маємо, а так само гідно, тримаючись разом, борімося далі за свою свободу!
З повагою, Тарас ГордійчукФото без опису