Вітання депутата Рівненської обласної ради Алли Черній з 90-річчям заснування Острожецького ліцею

Дата: 09.10.2018 09:19

Шановна Острожецька громадо, дорогі земляки!Фото без опису

Від себе особисто та колективу Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти дозвольте привітати Острожецький ліцей Острожецької сільської ради Млинівського району із ювілеєм – 90-річчям заснування навчального закладу.

Висловлюємо вдячність за майстерну професійну діяльність педагогічного колективу закладу, спрямовану на забезпечення виконання навчальних програм та належного рівня організації освітнього процесу. Ліцей постійно бере участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні неодноразово є призерами районних та обласних змагань із легкої атлетики та шашок.

Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Спасибі колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Низькій уклін учителям-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Дякуємо учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів. Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання освітнього процесу дітей.

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З повагою,                 Алла Черній

депутат Рівненської обласної ради,

голова постійної комісії з питань гуманітарної політики,

ректор Рівненського обласного інституту післядипломної