Вперше в Острожецькій громаді відбувся учнівський фестиваль «Спортивна громада»

Дата: 17.09.2018 11:12

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України, 14 вересня 2018 року, в Острожецький громаді відбувся учнівський фестиваль «Спортивна громада».

Організатори фестивалю зазначили, що метою фестивалю стало відзначення спортивної учнівської молоді Острожецької ОТГ та надихути школярів до спортивних занять.

На святі були присутні голова Острожецької громади Тарас Гордійчук, перший заступник сільського голови Всеволод Пекарський, головний спеціаліст з питань освіти Олена Погольська, депутат Рівненської обласної ради Алла Черній (Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти), майстер спорту України міжнародного класу Олексій Гетун.

Під час фестивалю, тренером та учнями секції дзюдо, було продемонстровано головні елементи з підготовки з дзюдо.

Усіх присутніх фестивалю чекали вітальні художні номери від навчальних закладів Острожецької ОТГ: Острожецького ліцею (Острожецький навчально-виховний комплекс), Борбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, П'яннєвської філії І-ІІ ступенів Острожецького ліцею, Малинської філії Острожецького ліцею І-ІІ ступенів.

Ведучими фестивалю були випускниця Острожецького НВК Котяш Наталія та учениця Острожецького ліцею Радомська Евеліна, які впродовж дійства дарували гарний настрій усіх присутнім та заряджали позитивом учасників.

Для учнів громади було організовано спортивно-розважальну програму директором ФСК «Горизонт » Карповичем Юрієм та методистом ММО Ковальчук Оленою.

Незважаючи на статус змагань та святковий настрій, програвати ніхто не хотів, боротьба йшла до останніх секунд.

По закінченню фестивалю переможцям районних етапів змагань вручили грамоти, грошові винагороди та для навчальних закладів І-ІІІ ступенів Острожецької громади пневматичні гвинтівки.

До слова, голова Острожецької громади підписав розпорядження про преміювання вчителів, які підготовали переможців районних змагань.