Добра пам’ять про гідних цього світу

Дата: 05.07.2018 10:00

Сьогодні, 5 липня 2018 року, «Кіборгу» з Борбина, Герою-добровольцю та нашому земляку Петру Полицяку виповнилося б 26 років.

Голова Острожецької сільської ради Тарас Гордійчук, колектив, депутатський корпус та усі жителі громади схиляють голову перед подвигом Героя та вдячні батькам «кіборга» за виховання гідної людини.

Довідово: Петро Полицяк воював у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади і загинув 20 січня 2015 року під час оборони Донецького аеропорту. Тіло воїна було упізнано серед загиблих героїв, яких волонтери вивезли з-під завалів аеропорту у морг Дніпропетровська. Похований 20 лютого 2015 року у селі Борбин.
#Полицяк_Петро #Борбин #Острожецька_громада #пам_ять_про_гідних

https://www.youtube.com/watch?v=rfY7DKBowfE&feature=youtu.beФото без опису