Триває підготовка до 75-річчя «Малинська трагедія»

Дата: 03.07.2018 17:00

Сьогодні, 3 липня 2018 року, в Острожецькій громаді відбулось засідання робочої групи з питань підготовки до відзначення 75-річчя «Малинська трагедія».

В цьому заході взяли участь голова Острожецької громади Тарас Гордійчук, Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек, його заступник Ігор Шеєдов, депутат Рівненська обласна рада Алла Черній, начальник Млинівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Сергій Демидюк, керівник Млинівського райавтодору Олексій Кравчук та в.о.старост Малиського округу Тетяна Левицька.

У ході якого було оглянуто сам комплекс та обговорено останні етапи по підготовці відзначення 75-річчя «Малинська трагедія».

Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук та в.о.старост Тетяна Левицька розповіли про виконані заходи щодо упорядкування меморіального комплексу.

Довідка:
Меморіальний комплекс «Малинська трагедія» - це місце вшанування жертв 1943 року, який розташований в селі Малин Млинівського району Рівненської області.

13 липня 1943 року нацисти заживо спалили близько 650 чехів і майже 200 українців. Серед жертв – більше сотні дітей.

Кожного року чеські делегації вшановують пам’ять загиблих у той страшний день та відвідують місце трагедії на Рівненщині.

Відтак, цього року - 75 річниця вшанування жертв Малинської трагедії.

#Острожецька_громада #Малин #Острожець#Млинівський_сектор_ГУ_ДСНС #РОІППО#Рівненська_обласна_рада #Рівнещина#Генеральне_консульство_ЧР