Олімпійський день в Острожецькій громаді

Дата: 30.06.2018 17:20

Сьогодні, 30 червня 2018 року, в селі Уїздці відбулися змагання присвяченні Олімпійському дню.

Урочисте відкриття здійснив перший заступник сільського голови Всеволод Пекарський, який звернувся до дітей з побажаннями  йти до мети та досягати перемоги й наголосив на тому, що сьогодні тут не буде переможців і переможених, адже головна перемога – це перемога над самим собою.

Для підняття настрою учасникам заходу була подарована музична композиція у виконанні Наталії Возняк.

Згодом, до слова було запрошено директора ФСК «Горизон» Юрія Карповича, який ознайомив учасників з послідовністю та правилами змагань.

Спортивні змагання було проведено з метою популяризації здорового способу життя та поширення ідей олімпійського руху.

Переможці та учасники змагань були нагороджені пам’ятними грамотами та призами  з символікою  Олімпійського дня.

Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук висловлює подяку директору Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Богдану Радчуку, вчителям загальноосвітніх навчальних закладів громади за допомогу і підтримку в проведенні спортивного заходу та усім, хто доклав зусиль, аби захід відбувся.