23 червня у навчальних закладах Острожецької громади відбулися зворушливі прощання зі школою – випускні бали 2018.

Дата: 25.06.2018 16:20

Фото без описуПід час урочистостей було багато радості, спогадів, теплих слів, побажань та неочікуваних сюрпризів.
До випускників з вітальним словом звернулись вчителі, батьки, директори, класні керівники, в.о.старости, депутат обласної ради та інші гості.

«Шановні випускники! Ви - молоде покоління! І Вже завтра саме Ви будете творити новий світ, нову державу Україну, примножувати славу свого рідного краю. Тож бажаю кожному з Вас, випускники, назавжди зберегти на своїх обличчях ті щирі безтурботні посмішки, бути впевненими у своїх силах, досягти успіхів в обраному фаху, постійно відчувати допомогу й розуміння від тих, хто буде поряд.» - коментує голова Острожецької сільської ради Тарас Гордійчук.

Фото без описуФото без описуФото без опису

#Випускний_2018 #Острожецька_громада #Острожецький_НВК#Уїздецька_ЗОШ_І_ІІІступенів #Борбинська_ЗОШ_І_ІІІступенів#молодь_Острожецької_громади #РОІППО