ПрАТ «Рівнеобленерго» запрошує на роботу!

Дата: 07.06.2018 10:58

ПрАТ «Рівнеобленерго» запрошує на постійне місце роботи в Острожецьку дільницю та в Млинівський РЕМ кандидатів з професійно-технічною освітою за кваліфікацією «Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж», а також кандидатів на працевлаштування із паралельним навчанням для здобуття вищезазначеної кваліфікації.

Також в Млинівський РЕМ запрошують кандидата на посаду машиніста крана автомобільного.

Пропонуємо офіційне працевлаштування на стабільно функціонуючому підприємстві, забезпечення законодавчих вимог щодо оформлення трудових відносин та гарантій з оплати праці, своєчасну виплату заробітної плати.

Прохання надавати свої резюме в Млинівський РЕМ. Працевлаштування за результатами співбесіди.

тел. 03659647470365963705