Ми маємо ким пишатися: в Острожецькій громаді відзначили обдаровану учнівську молодь

Дата: 24.05.2018 17:22

Вперше в Острожецькій громаді відбувся фестиваль «Обдарована учнівська молодь».

Організатори фестивалю зазначили, що метою фестивалю стало відзначення обдарованих дітей та молоді в Острожецькій ОТГ та надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та духовного вдосконалення.

У приміщенні Острожецького будинку культури зібралися обдаровані учні навчальних закладів нашої громади, батьки та педагоги.

Також на святі були присутні голова Острожецької громади Тарас Гордійчук, головний спеціаліст з питань освіти Олена Погольська, голова постійної комісії з гуманітарних питань Рівненської ОДА, голова Ярославицької громади Леонід Прудніков.

Голова Острожецької сільської ради звернувся до усіх присутніх із привітальним словом та висловив сподівання, що присутні діти будуватимуть успішне майбутнє нашої громади та України.

Потому переможцям районних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та переможцям творчих конкурсів вручили грамоти та грошові винагороди.

Також зі словами привітань виступила голова постійної комісії з гуманітарних питань Рівненської ОДА, ректор РОІППО, депутат Рівненської ОДА Алла Черній. Вона вручила нагороди переможцям обласних етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

Мотивовані були і вчителі обдарованих учнів, а саме подякою та грошовою нагородою від ректора РОІППО Алли Черній.

До слова, голова Острожецької громади підписав розпорядження про преміювання вчителів, які підготовили переможців районних і обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів.

Упродовж фестивалю юні таланти Острожецької громади подарували усім присутнім святковий концерт.