Всі ми там будемо: в Острожці розповіли, якою буде пенсія після реформи

Дата: 22.05.2018 14:20

Про нинішнє та майбутнє пенсійної системи в Україні жителям Острожецької громади розповів член громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації, провідний експерт «Академії пенсійної реформи» Олександр Чеберяк.

Майстер-клас відбувся в актовій залі Острожецької сільської ради у вівторок, 22 травня.

На початку зустрічі провідний експерт «Академії пенсійної реформи» Олександр Чеберяк поділився своїм враженням про Острожець: «Це не село. Це сучасне, чисте, гарне містечко».

Далі член громадської ради детально розповів про нинішній стан пенсійної системи в нашій державі та загальновідомі способи заощадити кошти, аби забезпечити своє життя на пенсії.

За його словами, індивідуальний пенсійний рахунок – це єдиний інститут, який забезпечує виконання вимог до пенсійних накопичень.

«Ніхто ніколи не заробив і не заробляє собі на пенсію. Якщо ви підете на пенсію, то житимете за рахунок тих, хто працює. Однак індивідуальний пенсійний рахунок дозволяє самому відкладати собі на пенсію і у разі виникнення непередбачуваних ситуацій – передати ці кошти у спадок», – пояснив пан Олександр.