В Острожецьку громаду за досвідом, або як сонце працює у «Сонечку»

Дата: 18.05.2018 13:39

Громадська природоохоронна організація «Екоклуб» вирушила на екскурсії кращими прикладами енергоефективності та ВДЕ Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Хмельницької та Рівненської областей.

Серед обраних об’єктів:

• Утеплення багатоквартирного житлового будинку в м. Долина;
  • Самбірська сонячна електростанція;
  • Старосамбірська вітрова електростанція;
  • Об’єкт в с. Прилуцьке (Лед-освітлення із сонячними панелями та акумуляторами);
  • Острожецька ОТГ (сонячні колектори на бюджетній установі);
  • Люблинецька ОТГ (представлення механізму револьверного фонду);
  • Будівництво приватної сонячної станції в рамках револьверного фонду;
  • Міні-ГЕС село Мислятин;
  • Котельня на біопаливі НВК с. Улашанівка.

Сьогодні, 18 травня, делегація завітала в Острожецьку ОТГ, аби ознайомитися із реалізованим проектом щодо встановлення сонячних колекторів на ДНЗ ясла-садок «Сонечко».

Про проект гостям розповіли директор компанії ТзОВ «Сімпленерджі» Віталій Устимчук ( ТзОВ «Сімпленерджі» зареєстроване в Острожецькій громаді) та реалізатор проекту Павло Веремчук.

Робота сонячних колекторів та результати запровадження проекту зацікавила учасників делегації, які виявили бажання впровадити передовий досвід у своїх громадах.

Довідково:

Екоклуб – це громадська організація в Рівному, що працює 20 років задля збереження довкілля. Більше 10 із них – у сфері енергозбереження, адже саме енергетика найбільш згубно впливає на довкілля. Вони вірять, що природа є цінністю сама по собі, незалежно від практичної користі для людини.