Ніколи знову: В Острожці відбувся мітинг до Дня перемоги над нацизмом

Дата: 10.05.2018 16:00

У середу, 9 травня,  біля Братської могили у селі Острожець відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учні та вчителі Острожецького НВК пройшли пам’ятною ходою від приміщення навчального закладу до пам’ятника у центрі села. До ходи долучилися гості, працівники Острожецької сільської ради, співробітники комунальних закладів та жителі громади.

До усіх присутніх зі словом звернувся голова Острожецької сільської ради Тарас Гордійчук: «Дуже хочеться, щоб наше молоде покоління пам’ятало цей день не так, як вихідний день, а згадувало ті події та те, якою ціною нам далася ця перемога. Це і свято, і жалоба за полеглими одночасно. І зараз знову ми на Сході доводимо те, що ми є незалежна держава, що ми – вільний народ».

Депутат Рівненської обласної ради Алла Черній також привітала усіх учасників мітингу: «Ми бачимо на нашому обеліску, скільки людей різних національностей, люди з інших сучасних держав поклали своє життя за Острожець. Це дуже дорого вартує, коли є жертовність кожної людини. Одного ворога ми подолали – це нацизм. Але сьогодні дуже поряд ми маємо іншого ворога».

Голова ради ветеранів Василь Ярошевич закликав вшанувати пам'ять односельчан, які поклали своє життя у цій війні: «Хочу привітати вас з 73-ю річницею перемоги, яку ми здобули багатьма жертвами нацизму, який панував у Другій світовій війні. Наших односельчан не повернулося 256 чоловік».

Потому школярі квітами привітали ветеранів, дітей війни та вдів квітами.