Адмінпослуги стають ближчими: в Острожецькій громаді буде ЦНАП

Дата: 02.05.2018 17:43

У березні команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила відбір для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП.

Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі.

Серед переможців – заявка від Острожецької сільської ради.

Згідно з офіційним оголошенням про результати першого відбору подаємо перелік громад-переможців з Рівненської області: Висоцька, Козинська, Миляцька, Острожецька та Радивилівська.