Важлива інформація для отримувачів субсидій

Дата: 26.04.2018 11:24

Згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Отож усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та індетифікаційний код у відділ соціального обслуговування населення Острожецької сільської ради за адресою с.Острожець, вул..Незалежності,12.

За відсутності таких даних призначення житлової субсидії вам заблокують, що унеможливить розрахунок субсидій, починаючи з жовтня 2017 року.