Вчителі Острожецької ОТГ здобули «срібло» районного етапу обласної спартакіади з волейболу

Дата: 26.03.2018 10:57

Учора, 25 березня, у смт.Млинів відбувся перший етап обласної спартакіади серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасниками змагань з волейболу були п’ять команд: збірна Ярославицької ОТГ, Бокіймівської ОТГ, Млинівської ОТГ, Підлозцівської ОТГ та Острожецької ОТГ.

Команда вчителів Острожецької ОТГ з волейболу виборювала перемогу у поєдинках із трьома збірними – Ярославицькою, Бокіймівською та Млинівською та у результаті здобула друге місце.

Крім того, збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Острожецької ОТГ взяла участь у зональному етапі Кубку області з волейболу, які відбувалися у Демидівській ЗОШ.

За результатом змагань, команда нашої громади здобула четверте місце з волейболу.

Вітаємо призерів та бажаємо подальших успіхів та перемог!