Школярі Острожецької ОТГ дбають про безпеку бійців у зоні АТО

Дата: 21.11.2017 15:47

Військовослужбовці 131-го окремого розвідувального батальйону Збройних Сил України, щиро вдячні учням Острожецького НВК і Уїздецької ЗОШ I-III ступенів та всім тим, хто долучився до плетіння маскувальних сіток, які уже зараз є доставлені в зону проведення Антитерористичної операції.

Окрема подяка директорам цих шкіл – Лярисі Яківній Кравчук та Богдану Володимировичу Радчуку за організовану роботу та волонтеру Ірині Шаловій за допомогу.

«Тільки всі гуртом ми зможемо зробити нашу країну вільною та незалежною. А головне, пам’ятайте – Україна в нас одна, і тому за неї варто боротись!» – наголошують бійці.

Довідково

131-й окремий розвідувальний батальйон (131 ОРБ, в/ч А1445, пп В1109) — підрозділ військової розвідки України, який за організаційно-штатною структурою входить до складу Сухопутних військ України.

Цей батальйон був переважно сформований з добровольців, а діяв переважно на Південному та Маріупольському напрямку (квітень 2015 - березень 2016 р.р.).

Брав участь у визволенні від бойовиків ШирокиногоПавлополяПищевика.

З травня 2016 року по травень 2017 року перебував на Луганщині.

Примітним є те, що значна частина особового складу батальйону походить з Донеччини та Луганщини, а деякі з них брали участь у звільненні власної домівки.