З Міжнародним днем волонтерів!

Дата: 05.12.2017 15:47

Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає 5 грудня.  Рішення про це свято було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році.

Волонтери — багатство народів. Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільних справ, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо.

Вони присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди. Наприклад, такі люди добровільно зголошуються допомагати прибирати громадську територію, поширювати плакати чи брошури соціальної кампанії, готові безкоштовно проводити екскурсії рідним містом, бути перекладачами на великих міжнародних спортивних змаганнях.

Більш того, добровольці допомагають персоналу в дитячих будинках і будинках престарілих. Досить часто волонтери ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів чи інших надзвичайних ситуацій.

Тож вітаємо усіх волонтерів нашої громади та дякуємо їм за їхню життєву позицію!