В Острожці вшанували пам’ять бійця «Світязя» Максима Ляшука

Дата: 01.09.2017 15:26

Три роки тому, 29 серпня, виходячи «зеленим коридором» із Іловайського котла, загинув летейнант міліції, командир взводу № 2 Роти патрульної служби міліції «Світязь» УМВС України у Волинській області Максим Ляшук (позивний «Яр»). Сьогодні на могилі військовослужбовця відбулася панахида.

Помолитися та вшанувати світлу пам’ять Максима зібралися родина, друзі, колеги, побратими із «Світязя», самооборонівці Волині та Млинова, сільський голова Тарас Гордійчук та просто небайдужі односельчани. Охочі змогли висловити свою жалобу за бійцем спецпідрозділу.

Здійснювали богослужіння місцеві священики о.Роман, о.Вадим та о.Іван та о. Андрій із ГО «Військові капелани Волині». Опісля панахиди син Максима Ляшука Матвій отримав татковий орден «Лицарський хрест добровольця» від «Всеукраїнсько союзу ветеранів АТО». Такі ж нагороди отримали ще декілька присутніх бійців.

Потому усі вирушили помолитися і на могилі Героя-добровольця. Там побратими з Самооборони Волині вшанували військового салютом – тричі вистріливши у повітря.

Батько Максима Володимир щиро подякував усім, хто прийшов цього дня вшанувати пам’ять його сина. Голова Острожецької сільської ради Тарас Гордійчук зазначив, що це є нашим обов’язком пам’ятати тих, завдяки кому ми зараз маємо мирне небо. «Ми завжди пам’ятатимемо, важливо, щоб і наша молодь ніколи не забувала подвиг цього Героя», – додав Тарас Миколайович.

Далі відбувся жалобний обід, де охочі ділилися своїми спогадами і приємними моментами, пов’язаними із Героєм.