Учні Острожецького НВК – переможці МАНу

Дата: 26.02.2018 15:18

На Рівненщині завершився II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН України.

Острожецьку ОТГ гідно представили двоє учнів Острожецького НВК.

Владислав Дейнека, учень 9 класу, захищав роботу з назвою «Назустріч пам’яті. Доля єврейської громади Острожця» та здобув III місце (науковий керівник Кулішова О.А.)

Катерина Бутова, учениця 10 класу, з роботою «Використання комп’ютерних програм для створення, ведення аналітичної звітності власного бізнесу» зайняла IVмісце (науковий керівник Верхов’яд-Андрієвська І.В.)

За словами вчителя історії Острожецького НВК та наукового керівника переможця МАНу Оксани Кулішової, учні представили дуже цікаві та актуальні науково-дослідницькі роботи.

«Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь відкритою до нових звершень, грамотною, творчою, компетентною, дає поштовх до самовдосконалення майбутньої успішної професійної діяльності», - наголошує Оксана Анатоліївна.