Хліб-сіль, вишиванки та патріотичні пісні: у Малині святкували День Незалежності

Дата: 23.08.2017 15:02

У неділю, 20 серпня, в приміщенні клубу села Малин відбувся концерт, підготовлений педагогами та учнями місцевої школи, приурочений 26-й річниці Незалежності України.

Гостинно, хлібом та сіллю зустрічали присутніх школярі Андрій та Валерія Дмитруки. Різнобарв’ям вишиванок майоріла зала.

Розпочалося дійство виконанням Державного Гімну України. Нікого не залишили байдужими пісні та вірші про рідну землю, про Україну, про село, що звучали зі сцени у виконанні Світлани Супрун, Світлани Павлюк, Тетяни Ярощук, Софії, Андрія та Валерії Дмитруків, Ірини та Дарини Вайнер, Оксани Войтюк, Оксани Котяй.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану воїнам, які загинули на Сході України і тим, хто стояв у витоках боротьби за нашу Незалежність.

Дуже цікаві відео-слайди про історію та сьогодення села та школи, підготовлені Ларисою Гармай, демонтували під час концерту.