В Уїздцях енергомодернізували школу

Дата: 22.12.2017 14:57

За кошти інфраструктурної субвенції, що дається на розвиток новостворених об’єднаних громад, у школі села Уїздці енергомодернізували навчальний заклад, реалізувавши проект «Капітальний ремонт будівлі Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Шевченка, 7 в с. Уїздці Млинівського району (заміна вікон та зовнішніх дверей)», що був затверджений під час сесії депутатами Острожецької сільської ради.

У рамках проекту замінено 80 вікон та 10 вхідних дверей на енергозберігаючі. Загальна вартість проекту – 798,075 тис. грн, у тому числі вартість проектної документації, яка виготовлена відділом освіти Млинівської РДА (8,100 тис.грн).

Попри покращення естетичного вигляду будівлі, реалізація цього проекту сприятиме створенню комфортних умов для навчання для навчання 153 дітей  та праці 36 вчителів та обслуговуючого персоналу.

Ці енергозберігаючі заходи зменшать обсяги використання твердого палива, що дозволить економити для бюджету громади майже 20 тисяч гривень щороку.

Варто зазначити, що вартість цього проекту, згідно з державною експертизою, становила 893,975 тис.грн, проте вдалий вибір підрядника на конкурсній основі зекономив для бюджету громади майже 96 тисяч гривень.