У Малині відбувся фестиваль «Різдвяні зустрічі»

Дата: 20.01.2018 13:58

На свято Водохреща Господнього, 19 січня, у приміщенні клубу села Малин відбувся перший захід культурного марафону Острожецької ОТГ «Разом до мети» – фестиваль «Різдвяні зустрічі».

Послухати колядки та віншування зібрався повний зал глядачів. Розпочали концерт семінаристи Волинської православної богословської академії.

Справжнім подарунком  для всіх стали виступи народного артиста України, композитора та продюсера Сашка Невже, якого запросила депутат Рівненської облради Алла Черній та чоловічого вокального квартету з міста Луцьк «Акорд», який прибув на захід на запрошення сільського голови Тараса Гордійчука.

Особливого різдвяного настрою додали творчі колективи нашої громади із села Новосілки, села Малин, села Уїздці, села П’яннє та хор  Церкви євангельських християн-баптистів села Острожець.

«Дуже приємно, що такий захід проходить у такому мальовничому селі Малин, яке має дуже давню історію. І сьогодні кожного села нашої молодої Острожецької  громади має доторкнутися свято, де виступатимуть таланти нашої землі», - звернулася до присутніх Алла Черній.

Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук подякував усім колективам, які дарували свої таланти, усіх, хто долучився до проведення цієї «Різдвяної зустрічі» та господині Малинського старостинського округу Тетяні Левицькій, яка гостинно усіх прийняла.

«Ви самі бачите, що тільки разом ми можемо зробити все. І гуртом нам легше буде зробити, щоб наша Острожецька громада процвітала», – додав Тарас Миколайович.

На завершення концерту усі разом заспівали колядку «Добрий вечір тобі».