Пліч о пліч з досвідченими: команда Острожецької ОТГ заручилася підтримкою ветеранів органів місцевого самоврядування

Дата: 28.01.2018 13:28

Відбулася зустріч ветеранів органів місцевого самоврядування. З усіх сіл нашої громади з’їхалися колишні голови сільрад, секретарі, землевпорядники, які віддали багато років свого життя роботі в органах місцевого самоврядування і нині перебувають на заслуженому відпочинку.

Приймав почесних гостей перший заступник сільського голови Всеволод Пекарський, оскільки голова сільської ради Тарас Гордійчук перебував на робочій нараді у голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка.

Зустріч відбулася у формі діалогу. Всеволод Володимирович розповів про діяльність апарату сільради: що уже встигли зробити, над чим зараз працюють та що планують зробити. Присутні ветерани-самоврядовці запитували те, що їх цікавить, або турбує у населених пунктах, де вони мешкають.

На завершення досвідченні самоврядовці надали діючій громаді слушні поради, запевнили у підтримці усіх ініціатив, запланованих проектів та побажали йти тільки вперед.