З Днем захисника України!

Дата: 13.10.2017 13:27

Привітання з Днем захисника України голови Острожецької сілської ради Тараса Гордійчука

У величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та День Українського козацтва наша держава відзначає державне свято – День захисника України.

Сьогодні справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, і всіх хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України .

14 жовтня – свято всіх, хто любить Україну. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони України.

Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

У цей святковий день бажаю усім захисникам спокійного мирного неба над головою,  міцного здоров’я  та щасливого особистого життя.

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

Голова острожецької сільської ради                                                           Тарас Гордійчук