На конкурс проектів розвитку територіальних громад в області передбачили майже 2 мільйони гривень

Дата: 13.02.2018 12:45

Автором одного проекту можуть стати декілька громад. Найбільш якісні розробки профінансують за гроші обласного бюджету.

Розробки громад, які подаватимуться на Конкурс, повинні відповідати пріоритетним напрямам – поліпшення соціальних послуг для людей, енергозбереження та розвитку підприємництва. Окрім цього, вперше за історію реалізації конкурсу готувати можна й проекти, які стосуються туризму.

Заявки прийматимуться до 30 березня. Потому конкурсна рада обере переможців.

Проекти надсилати: поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с № 201, а також на електронну пошту vrcrivne@gmail.com з поміткою «На Конкурс».

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати у Волинському ресурсному центрі.

Контактна особа: Руслана Стасюк. Тел. моб. (050)140-53-16, (096)464-88-33.

Е-mail: vrcrivne@gmail.com.

Консультації надаються до 25 березня 2018 року.

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу

Мінімальний власний внесок

Енерго- та ресурсозбереження (окрім проектів, у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн.)

100 000 грн.

60% від загальної вартості проекту

Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню

100 000 грн.