В Острожці розповіли, як будувати щасливий шлюб

Дата: 21.08.2017 12:26

«Міцна сім’я – міцна Україна» – під таким девізом у суботу, 19 серпня, у селі Острожець відбувся «Фестиваль сім’ї». Дійство організувала активна молодь Церкви євангельських християн-баптистів.

Для фестивалю у центрі села облаштували цілий майданчик розваг для дітей, дві фотозони та сцену, з якої лунали проповіді та поради, як створювати та будувати щасливі сім’ї. А на завершення свята відбувся концерт християнської музики.

«Щоб створити сім’ю – потрібно вміти любити, щоб її зберегти – треба вміти прощати», – сказав під час своєї промови пастор церкви Віктор Мельничук і побажав усім сім’ям нашої громади Божих Благословінь.

Найбільш очікуваною була анонсована гра «Супертато». Учасники змагалися у перетягуванні автомобіля BMW, вагою понад 1600 кілограмів. За почесне звання боролися 14 татусів.

Переможцями гри «Супертато» стали: Сергій Юсенко, який зайняв 1 місце з результатом 13 хвилин 40 секунд, Андрій Хорошенко впорався із завданням за 17 хвилин 96 секунд та Руслан Тишкун – у якого третє місце із результатом 18 хвилин 58 секунд. Переможці отримали призи, медалі та грамоти.