Голова ОТГ Тарас Гордійчук здійснив прийом громадян у селі Борбин

Дата: 14.08.2017 12:25

Відбувся прийом громадян головою Острожецької ОТГ Тарасом Гордійчуком у селі Борбин. Під час прийому обговорили найгостріші питання, які стосуються Уїздецького старостинського округу.

Найперше жителів Борбина турбує стан місцевої школи, бездоріжжя, відсутність дитячого садочка та медичного працівника. Нині у сільському ФАПі працює тільки дитячий лікар. Також до Тараса Миколайовича звернулися з проханням створити у селі кабінет, де б у визначені дні приймали соціальний працівник та землевпорядник.

Крім того, вислухати проблеми жителів Борбина прибула і депутат Рівненської облради Алла Черній і з позиції депутата облради запропонувала шляхи найшвидшого вирішення озвучених питань.