Стартувала співпраця Острожецької громади з Центром  суспільних дій «CIVITAS» та ОПОРОЮ

Дата: 14.08.2017 12:21

Острожецька громада - одна з суб’єктів моніторингу прозорості та підзвітності, який відбувається за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР»). Експерти Центру «Ейдос» проаналізували нормативно-правові акти громади на предмет відповідності сучасному антикорупційному законодавству.

Спільно з заступником голови ОТГ Всеволодом Пекарським та начальником організаційного відділу Яною Гулич було деталізовано усі юридичні аспекти рекомендацій, напрацьовано подальші кроки із забезпечення наявності демократичних норм та кращих практик у нормативно-правових актах, які регулюють діяльність влади громади. Учасники зустрічі домовилися провести додатково ряд консультацій, аби забезпечити ефективний результат – максимальну прозорість та підзвітність у Острожецькій ОТГ.

Крім того, відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Острожецькою об’єднаною територіальною громадою та Громадянською мережею ОПОРА.

Меморандум підписано в рамках реалізації проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні», який виконує Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» за підтримки British Embassy, Kyiv.