У вишиванках, з посмішками та з любов’ю до України: в Острожці відсвяткували День Незалежності

Дата: 25.08.2017 12:18

У селі Острожець відбувся святковий концерт, приурочений 26-й річниці Незалежності України.

Від розмаїття святкового вбрання розбігались очі. А ті, хто без вишиванок, компенсували одяг віночками та патріотичною символікою. Зал був заповнений охочими відсвяткувати День Незалежності нашої держави.

Розпочалося дійство вшануванням загиблих Героїв у сучасні й війні за  Незалежність – Максима Ляшука та Петра Полицяка.

З Днем Прапора та Днем Незалежності привітав усіх присутніх голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук.

«День Незалежності України – це важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів. Слава Україні!», – сказав Тарас Миколайович.

Також до привітань долучилася депутат Рівненської облради Алла Черній. «Ми ще такі молоді, але як дорого нам коштує кожен день нашої незалежності. Нам треба просити у Бога сили бути в єдності, шукати добро, бо зла нам і так вистачає», – зазначила Алла Леонідівна.

Гучними оплесками дякувала публіка талановитим жителям громади, які дарували глядачам пісні та танцювальні композиції.

Своїми талантами зачаровували Наталія Возняк, Катерина Німтур,  народний хор села Острожець, дитячий хор села Острожець. Запалу додавали танцювальні номера зразкового аматорського  хореографічного колективу «Фрідом».