Острожецький садочок обладнають сонячними колекторами

Дата: 14.08.2017 12:11

Завершився обласний конкурс проектів об’єднаних територіальних громад. Із 65 пропозицій, поданих різними громадами області, експерти відібрали 8 найкращих.

Під час підсумкового засідання конкурсу проектів розвитку територіальних громад , проект Острожецької громади «Використання альтернативних джерел енергії для задоволення санітарно-гігієнічних вимог у ДНЗ «Сонечко», шляхом встановлення сонячних колекторів», який розробив заступник начальника відділу – спеціаліст з питань містобудування, архітектури та капітального будівництва Острожецької сільської ради Павло Веремчук, за приорітетами став лідером.

З обласного бюджету на здійснення цього проекту виділять 75 тисяч гривень.  Як зазначила депутат обласної ради Алла Черній, «новостворені громади надають важливу увагу об'єктам освітньої інфраструктури та турбуються про здоров’я, дозвілля дітей і молоді. Такі починання варто підтримувати зусиллями обласної ради. Саме цей конкурс покликаний допомогти об'єднаним територіальним громадам. Аналогічні конкурси варто розширювати».