Шановний Тарасе Миколайовичу!

Дата: 03.01.2018 12:08

Сердечно вітаємо Вас та колектив Острожецької сільської ради з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та успіхів у Вашій нелегкій, але такій потрібній праці.

Цього року ми пережили безліч переломних подій, які обов'язково залишаться в нашій пам'яті. Спасибі за те, що ви були і залишаєтеся з нами.

Нехай Новий Рік принесе Вам нові сили для втілення найамбітніших планів і звершень на благо жителів нашої громади.

А Різдво принесе Вам добробут, благополуччя, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, родинне тепло та злагоду.

Веселих Вам колядок та щедрих подарунків!

З повагою, в.о старост Острожецької ОТГ Тетяна Левицька, Анатолій Троцюк, Ольга Босакевич, Наталія Нагай, Іван Чаюн