14 березня – День українського добровольця

Дата: 14.03.2018 12:00

Згідно з постановою Верховної Ради України №4251 «Про встановлення Дня українського добровольця» День українського добровольця відзначатиметься 14 березня.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму військами РФ. Крім того, в південно-східних регіонах України закликали до від’єднання від України.

Саме у березні 2014 року добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях.

14 березня 2014 року понад 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці під Києвом. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Сьогодні ми вітаємо всіх, хто за покликом серця став на захист України!

Слава і честь синам і донькам України – справжнім патріотам та захисникам українського народу.

Слава Україні!

Героям Слава!