До відома жителів Острожецької громади!

Дата: 05.10.2017 10:48

З метою забезпечення єдиних вимог та наступності сімейного і суспільного виховання та надання психолого-педагогічної допомоги батькам, діти яких з тих чи інших причин не відвідують дитячий садочок, у дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Сонечко» Острожецької сільської ради працює консультаційний пункт «Сім’я».

Головним завданням цього консультаційного пункту є надання всебічної допомоги сім’ям щодо розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку, відповідно до їхніх індивідуальних, психічних та фізичних особливостей.

Практичне консультування відбувається щочетверга з 12.00 до 15.00. Попередній запис за телефоном 5-12-54.