Для підприємства «Господар» придбали нову комунальну техніку

Дата: 02.01.2018 09:56

Враховуючи технічний стан наявної техніки, депутатський корпус Острожецької сільської ради вирішив придбати нову потужну та багатофункціональну техніку для новоствореного КП «Господар».

За  кошти субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднанних територіальних громад, придбали трактор МТЗ-82.1 з причіпним обладнанням (причепом тракторним ПТС-4-01, фронтальним навантажувачем TUR-14 зі змінним устаткуванням: ковшом та відвалом для снігу та подрібнювач відходів деревини ПЛ-160) та трактора Foton FT 354.3К з причіпним обладнанням (причепа тракторного ПТС-4, косарки, Z-169, фрези ґрунтообробної, посипача доріг МВД-0,35 Д та щітки дорожньої ОУ-10.000).

Ця техніка дозволить здійснювати перевезення різних сипучих вантажів, розчищати дорогу від снігу та бруду, надавати послуги із завантаження та розвантаження сільськогосподарських культур, сипучих матеріалів, піддонів, відвозити сміття від господарських дворів до сміттєзвалищ, проводити косіння обочин доріг, полів із сільськогосподарськими культурами, обслуговувати дороги комунальної власності протягом року.

Також ця техніка обслуговуватиме комунальні заклади громади: школи, садочки, клуби, стадіон, лікарню.

Завдяки цим тракторам, жителі громади матимуть можливість отримувати якісні послуги комунального підприємства, вони забезпечать благоустрій усіх шляхів, які розташовані на території громади. Крім того, жителі усіх населених пунктів  зможуть скористатися придбаними тракторами та обладнанням.